Ohodnoťte článek

Dnes byl v Číně představen klon Xiaomi Redmi Note – Coolgen TM2.

Coolgen se u svého TM2 opravdu s designem nepáral. Prostě vzali Redmi Note a kompletně ho obšlehli. Jejich nový Collgen TM2 je ve všech ohledech stejný s phabletem Xiaomi, který byl uveden před několika měsíci. Stejná velikost (154 x 78.7 x 9.5 mm), stejné linie, stejné soft-touch klávesy…jediný rozdíl je na zadní straně telefonu, na kterém samozřejmě logo „Mi“ nahrazuje „Coolgen“.

Pokud vás překvapila neuvěřitelná podobnost designu, co teprve jeho technické specifikace? Nepřekvapivě i ty jsou velmi podobné Redmi Note: IPS displej 5.5 palců s HD 1280 x 720 rozlišením, osmijádrový MT6592M Mediatek procesor o taktu 1.4GHz, 1GB RAM, 8 GB úložného prostoru, přední kamera 5 megapixelová, zadní 13 megapixelová a baterie o kapacitě 3200 mAh.

Coolgen_TM2_1

Uživatelské rozhraní samozřejmě nebude stejné (v Redmi Notes je MIUI V5, zde je LeFrog Os) a dalším rozdílem je cena. Xiaomi Redmi Note se prodává v Číně za 999 jüanů (cca 162 dolarů), zatímco Coolgen TM2 půjde do prodeje za 600 jüanů (cca 98 dolarů).

[Gizchina.it]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.