Asi si vzpomenete, že před nedávnem jsme psali o informačním úniku, který naznačoval, že společnost Huawei připravuje nové zařízení. Z fotek pravda nebylo vidět mnoho, takže fantazie mohla fungovat na plné obrátky. Teď již víme, že se jedná o aktualizovanou verzi Huawei Honor 3C, který doznal změn především v designu.

Rozdíly jsou zjevné na první pohled. Tloušťka telefonu se snížila z původních 9,2 mm na 7 až 8 mm, což by mohlo naznačovat, že telefon mnohem lépe padne do ruky. Ve srovnání s původní verzí Honor 3C se zdají být u této aktualizované verze i hrany telefonu více zaoblené a má i užší rámy. Další změnou je i to, že zadní kamera je situována do levého horního rohu. Jako bonus bude velké množství barevných variant aktualizovaného Honor 3C. Od červené přes žlutou, modrou a černou. Barvy jsou velmi syté a zářivé.

Zatím nejsou známy podrobné specifikace aktualizovaného Honor 3C, ale lze předpokládat, že bude podporovat 4G LTE sítě. Co je ovšem známo a potvrzeno, je datum oficiální prezentace, které je stanoveno na 30. července/júla.

[Gizchina.it]