Do oficiální prezentace Huawei Honor 6 pořád ještě zbývá pár dnů a společnost Huawei zřejmě nechce, abychom se do 24. června/júna (datum oficiálního představení) nudili. Možná také chtějí zvýšit naše očekávání, takže opět se objevilo pár fotek, které signalizují, že se kromě Huawei Honor 6 můžeme těšit na další překvapení. Uniklé snímky představují tajemné zařízení, ze kterého není mnoho vidět a zachycují pouze zadní kryt a část vnitřního rámu.

Huawei_misterioso_device

Zatím ovšem nelze zcela objektivně zhodnotit,  jaký konkrétní přístroj je na fotkách zachycen. Leze pouze spekulovat, že by to mohla být nová aktualizovaná verze Honor 6, ale zrovna tak by to mohl být i zbrusu nový model. Na obou snímcích můžeme vidět, že zadní kamera je umístěna vlevo nahoře a těsně pod ní jsou sloty na SD kartu a dvě SIM karty. Což by mohlo naznačovat, že přístroj bude vybaven procesorem Mediatek.

Jediný prvek, podle kterého můžeme téměř s jistotou říct, že jde o zařízení společnosti Huawei, je logo „Honor“ vytištěné na zadním krytu. Z tohoto můžeme také odvodit, že může jít o nový přístroj, protože žádný telefon Huawei nemá zadní kameru umístěnou vlevo nahoře.

[Gizchina.it]