Naši čínští kolegové obdrželi exkluzivní informace o Elephone P2000, a to přímo z ústředí společnosti Elephone. A je to prý vůbec první oficiální info o tomto připravovaném telefonu.

K informacím byl také připojen snímek nového osmi jádrového telefonu se zlatou povrchovou úpravou. Elephone P2000 by měl být tím nejlepším a jedinečným telefonem ze stáje společnosti Elephone, to zejména proto, že je jako jediný telefon vybaven čtečkou otisků prstů na zadní straně. Prý je to velmi doporučovaná „vychytávka“, která dodává uživatelům potřebnou bezpečnost a zároveň umožňuje velmi rychle telefon odemknout.

Další specifikace Elephone P2000 odpovídají současným trendům. Displej je 5,5 palcový s HD rozlišením. Dále bude telefon vybaven osmi jádrovým procesorem s taktem 2,0 GHz, 2 GB RAM, zadním 13 MPix fotoaparátem s autofokusem a operačním systémem Android 4.4 Kitkat. Elephone P2000 bude mít 2650 mAh baterii a 7,6 mm úzké tělo.

Oficiální datum zahájení prodeje a cena telefonu zatím nebyla zveřejněna, ale předpokládáme, že tyto informace budou známy brzo.

[Gizchina.com]