Je to rozporuplná zpráva o iNew V8, píše Andi z GizChina.com. Jsme samozřejmě nadšeni z prvních MediaTek 4G LTE telefonů, ale poněkud rozmrzelí, že jeden z prvních, tedy iNew V8, skončí jako klon Oppo N1.

iNew odstartovalo letošní rok uvedením iNew V3, telefonem, který se stal nesmírně populárním po celém světě. Od té doby jsme viděli několik dalších nových verzí, ale iNew V8 je nejzajímavějším v tuto chvíli.

První věcí, kterou si všimnete u iNew V8, je ta, že je to v podstatě klon OPPO N1, s rotující kamerou a zadním dotykovým panelem, ale samozřejmě má poněkud jiné specifikace.

V první řadě procesor. Ten je šestijádrový MT6591 od MediaTeku, který přináší 4G LTE, plus podporu dvou SIM. Z těch dalších jmenujme 2 GB RAM, 5.5-palcový HD displej a již zmíněná 13 megapixelová otáčivá kamera. OGS, NFC, 2400mAh vyměnitelná baterie a Android 4.4 Kitkat doplňují náš výčet.

Takže iNew V8 má podobné specifikace jako OPPO N1 Mini, velikostně se blíží spíše k N1 a dle našeho názoru je škoda, že se iNew vydalo cestou klonů.

Co si myslíte Vy o iNew V8?

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.