BLU Products, americká společnost se sídlem na Floridě oznámila, že chystá do prodeje nový telefon BLU Life 8. BLU sice není nijak populární ani to není zrovna velký hráč na trhu se smartphony, ale přesto se snaží oživit americký trh telefony z Číny, a to zejména těmi, které mají zajímavé specifikace a jsou cenově dostupné.

Není tedy asi náhoda, že  BLU Life 8 je nápadně podobný telefonu čínské společnosti K-Touch Nibiru Mars H1. Oba přístroje mají stejný design, oba jsou dostupné v několika barevných variantách. Přestože oba telefony vypadají jako by si z oka vypadly, jejich specifikace jsou poněkud odlišné. Oba jsou vybaveny osmi jádrovým procesorem MediaTek MT6592 s taktem 1,7 GHz a 2000 mAh baterií. BLU Life 8 však bude mít 5 palcový IPS HD displej s rozlišením 1280 720 pixelů, 1 GB RAM a 8 GB vnitřní paměti, zadní 8MPix kameru a přední kamera bude 2MPix.

BLU Life 8 by se měl v prodeji objevit v těchto dnech a jeho předpokládaná cena je cca 199 dolarů.

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.