Výroba mobilních telefonů je jen jedna fáze mobilního trhu. Druhou fází je prodej.  Všichni výrobci/prodejci se snaží zaujmout co možná nejširší skupinu potenciálních zákazníků.  Snaží se je nalákat na image značky,  na technické parametry, poprodejní podporu a kdo ví, na co všechno. Každý zákazník je něčím ovlinitelný víc a něčím méně. Troufnu si tvrdit, že největší skupina zákazníků je ovlivnitelná cenou. Není proto divu, že prodejci to zkouší ze všech stran.

oppo-r817

Ani  Oppo není v tomto směru vyjímkou. Evidentně tentokrát zacílili na vylepšení poměru cena/výkon na straně ceny. Konkrétně je ve hře sleva ve výši 10 % na jeden produkt Oppo.  A že je z čeho vybírat, není pochyb. Oppo N1 i Find 7 jsou telefony, za které se člověk určitě stydět nemusí. Způsob, jak slevy využít, je jednoduchý. Stačí vytvořit si účet na OppoStyle, to v případě, že ho ještě nemáte.  V dalším kroku je potřeba doložit na support@oppostyle.com materiály potvrzující, že jste studentem. Tahle fáze bude asi složitější a bude potřeba celou věc s Oppem vykomunikovat. Pak už nic nebrání vytvořit objednávku a počkat, něž telefon dorazí na vaši adresu. Detailní podmínky slevy získáte na stránkách europe.oppostyle.com.

 

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.