Oppo potvrdil, že 10. června/júna na své oficiální prezentaci představí několik zařízení, podporující 4G LTE sítě. O jednom z nich víme jistě, že to bude Oppo N1 Mini, o dalším předpokládáme, že by jím mohl být Oppo R6007. A co by mohlo být dalším tajemným překvapením?

Pokud máte, stejně jako my, slabost pro uniklé informace a rozmazané tajemné fotky s ještě tajemnějšími zařízeními a rádi si představujete, co by to na tom mázlém snímku mohlo být, pojďte si teď společně s námi trochu zaspekulovat.

580x386xoppo-phablet-lte-2.jpg.pagespeed.ic.2p142eFva-

Naše čínská kolegyně Abbie objevila dva snímky, které zobrazují muže, zjevně asijského původu, který drží v ruce telefon. Při troše dobré vůle lze vypozorovat logo Oppo na zadní straně tohoto přístroje. Při další troše dobré vůle a zapojení představivosti můžeme vyhodnotit, že na telefon je to velké, na tablet zas docela malé, takže…mohl by to být phablet s displejem cca 6 palců. Ale ne víc, protože na druhé fotce vidíme, že dotyčný muž, zjevně asijského původu, si jej poměrně pohodlně strčí do kapsy kalhot. A pokud vám fantazie frčí na plné obrátky, je vám jasné, že to bude nový Oppo phablet s velmi štíhlým tělem z bílého plastu s mnoha kovovými prvky. A celé dohromady to vypadá opravdu velmi dobře.

Teď už nezbývá než počkat do 10. června/júna a doufat, že Oppo představí přesně to, co jste si podle fotek mysleli, že představí a vaši schopnost dedukce vám bude závidět i sám Sherlock Holmes.

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.