O telefonu Vivo Xshot jsme už sice psali v květnu/máji, ale protože opakování je matkou moudrosti, pojďme si dnes připomenout některé jeho specifikace a také datum zahájení jeho prodeje, kterým je 10. červen/jún.

Vivo Xshot je bezesporu přístroj, jehož uvedení do prodeje nedočkavě vyhlížejí asi zejména příznivci focení a velmi solidních parametrů zadní kamery telefonu. A troufám si tvrdit, že nejen ti.

Je již obecně známo, že Vivo Xshot je telefon zaměřený především na vysoce kvalitní fotografie. Jeho zadní kamera je 13 MPix  a je opatřena objektivem Sony IMX 214 s výbornou světelností f/1.8 a šesti čočkami. Tyto propozice nasvědčují tomu, že by neměl být problém fotit i za zhoršených světelných podmínek a zachytit 4K video.

Vivo Xshot bude k dispozici ve dvou verzích, a to ve verzi Ultimate s 3 GB RAM, procesorem Snapdragon 801, 32 GB vnitřní paměti a podporou 4G sítí. Naopak levnější verze Elite má 2 GB RAM, procesor Snapdragon 800, 16 GB vnitřní paměti a také podporuje 4G sítě.

Vivo-Xshot-countdown

Obě verze pak mají 5,2 palcový FHD displej s rozlišením 1080 p, přední 8 MPix kameru a 2600mAh baterii.

Verze Ultimate se bude prodávat od 3498 jüanů (cca 560 dolarů), verze Elite půjde do prodeje za 2996 jüanů ( cca 479 dolarů), což není zrovna málo.

Vivo Xshot bude nabízen na hlavních čínských e-shopech jako je např. Tmall.com, a to i s dopravou z Číny a také dokonce i na Topresellerstore.it s dopravou z Itálie.

[Gizchina.it]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.