Začátkem tohoto roku si společnost K-Touch získala obrovskou popularitu uvedením svého Nibiru Mars H1, který byl označen jako nejlevnější osmi jádrový telefon na světě. A teď se zdá, že na obzoru jsou další dvě nová zařízení této společnosti, vydávaná v limitované edici.

Prvním z nich by měl být Nibiru Mars HC1. Už jen pohled na něj by měl navodit atmosféru „rudé planety“, protože i barva telefonu je rudá. Designově je velmi podobný H1, ale očekává se, že jeho specifikace budou poněkud nižší, a to zejména proto, že společnost K-Touch se striktně drží zásady snižování nákladů na výrobu svých přístrojů.

nibiru-camera.jpg.pagespeed.ce.1IwTbVQ1Jx

Druhou novinkou by měl být Nibiru J1, který spadá do sériové řady Venuše. Tady jen připomeňme, že Nibiru má několik sériových řad. Těmi jsou Mars s označením H, Venuše s označením J, dále pak Jupiter s označením M, Merkur nese označení S a Saturn označení T. X označení má série zaměřená na high-endové modely.

Nibiru J1 bude telefon orientovaný především na fotoaparát a vše kolem focení. Měl by být vybaven aktualizovaným snímačem fotoaparátu a velmi dobrou optikou.

[Gizchina.com]