Před pár dny jsme měli možnost se díky kolegům z Cngadget.info seznámit s velice zajímavým tabletem Teclast P79HD 3G a protože sliby se mají plnit tak tady máme druhou část článku s výsledky testů a videem Pro ty kteří by si potřebovali osvěžit část první tak ta se nachází ZDE.

Z výsledků testů je patrné, že Teclast P79HD 3G, disponující dvoujádrovým Intel CloverTrail+Z2580@2.0 Ghz, nebude zrovna rekordman co se týče herního výkonu (i když si osobně troufnu říct , že ostudu rozhodně neudělá ani v naročnějších 3D hrách -pozn. MF). V čem však naprosto exceluje je ďábelsky rychlé a plynulé surfování   na internetu, včetně vykreslování náročných stránek a pohodlné ovládání Android UI. Je tak vynikajícím zařízením ke konzumaci mediálního obsahu na webu a díky jemnému displeji s vysokým rozlišením na přehrávání filmů.

 

Screenshot_2014-05-22-15-55-22_result_11

 

Na závěr jen připománám, že recenzovaný 7″ tablet je k mání za 112$ v Číně a za zhruba 160$ pro nás ostatní, což je pořád cena, která z něj dělá krále poměru cena/výkon v daném segmentu. Takže pořádně mrkněte na testy s videem a hybaj objednávat 🙂

Zdroj

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.