Zatímco Oppo a Vivo již razantně naskočili do rozjetého vlaku telefonů nové generace vybavené procesorem Snapdragon 801 a 2K displejem, společnost Lenovo lehce otálela. To je však již minulostí. I v Lenovo začali vývojáři horečně pracovat na nové vlajkové lodi vybavené právě výše zmíněným procesorem.

Vše, co se dělo kolem přípravy Lenovo Vibe Z2 Pro bylo tajemstvím velmi tajným, ale přesto tu a tam unikly informace, že se chystá něco nového a velkolepého.

600x800xlenovo-vibe-z2-pro-leaked-3.jpg.pagespeed.ic.op5eZoxd1_

Zdá se, že Lenovo vývojáři nešetřili firemní kasu a náklady na Lenovo Vibe Z2 Pro byly vysoké. Ale proč ne, když světlo světa spatří telefon nabitý skvělým hardwarem. Posuďte sami.

K stěžejním specifikacím Vibe Z2 Pro patří šesti palcový 2K displej s rozlišením 2560 x 1440 p. Tělo telefonu by mělo být vyrobeno z hliníku a mělo by být velmi štíhlé, pouhých 7,7 mm. Nechybí ani Qualcomm Snapdragon 801 procesor s taktem 2,5 GHz. Foto nadšence určitě zaujme 16 MPix zadní kamera s OIS, tedy stabilizací obrazu. Přes velmi štíhlé hliníkové tělo se podařilo do Lenovo Vibe Z2 Pro integrovat NFC a dokonce i 4000mAh baterii.

600x800xlenovo-vibe-z2-pro-leaked.jpg.pagespeed.ic.tb9oJVlP1v

Přestože Lenovo kolem svého nového telefonu tají co se dá, některé informace unikly. Samozřejmě, že tyto zvěsti lze považovat za zákulisní šuškandu, ale zatím je nikdo nevyvrátil. Proto o nich můžeme uvažovat jako o směrodatných a očekávat start Lenovo Vibe Z2 Pro v nejbližší době.

Jaký je váš názor? Zamlouvají se vám tyto specifikace? A co si myslíte o ceně, bude vysoká?

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.