Zdá se, že zvěsti, šířící se již několik týdnů nelhaly a Oppo opravdu chystá mini variantu svého Oppo N1. Na stránkách FCC (Federal Communications Commission) je možno vidět zvláštní telefon s modelovým označením OPPO N5116 a pokud se zadíváte podrobněji, můžete dospět k závěru, že by to mohl skutečně mohl být Oppo N1 Mini.

Záhadný smartphon vypadá jako Oppo N1, jen je podstatně menší a má poněkud odlišné specifikace než Oppo N1. Pojďme se tedy detailněji podívat na specifikace, které by Oppo N1 Mini mohl mít.

LCD displej by měl mít pět palců s rozlišením 720 x 1280 pixelů (Oppo N1 má 5,9 palců a rozlišení 1080 x 1920 pixelů). Baterie by měla mít kapacitu 2140 mAh a měl by vážit 151 g. Co se týče podpory sítí, tak údajný N1 Mini by měl podporovat 4g sítě. Stejně jako N1 by měla mít i jeho mini verze 13 MPix otočnou kameru.

Tolik uniklé informace a fotky. Samozřejmě jde jen o dohady, že by se mohlo jednat o Oppo N1 Mini. Nikde jinde než na stránkách FCC zatím nelze dohledat relevantní informace. Společnost Oppo zatím mlčí a je tajemná jako hrad v Karpatech. Takže asi budeme muset nějaký čas počkat. Třeba se objeví opět nějaké ty úniky informací. Ale dost možná taky ne a nezbude než vyčkat jednoznačné zprávy, ve které sama společnost odhalí pravdu, zda chystá mini verzi svého OppO N1.

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.