Ohodnoťte článek

iNew se přesně trefil do potávky trhu s jejich levným iNew V3 na začátku roku, čehož si  konkurenční společnosti samozřejmě všimly a přišly se svými vlastními „iNew V3“.

Doogee byl jedním z prvních, který přizpůsobil design iNew V3 pro jejich vlastní účely a nyní přichází Elephone s jejich Elephone P10. Fotky Elephone P10 ukazují stejný charakteristický úzký design a zaoblené horní a dolní plochy, které připomínají řadu Huawei Ascend.

ele

Elephone P10 má i stejnou modrou notifikaci jako iNew V3 a bude k dostání v bílé nebo černé barvě. Pokud jde o hardware, tak hlavní fotoaparát bude jen 5 megapixelový s duálním LED bleskem, displej bude 5-palcový s QHD 540×960 rozlišením, verze OS bude Android 4.4 Kitkat, který poběží na 1GB RAM a pohánět jej bude čtyřjádrový procesor MediaTek MT6582.

Ještě nevíme oficiální cenu telefonu, ale soudě podle podobných telefonů od Elephone v minulosti, můžeme předpokládat, že Elephone P10 půjde do prodeje za cca 130 dolarů.

[Gizchina.es]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.