Ohodnoťte článek

Společnost Oppo zahájila loni v září prodej svého Oppo N1, který je vybaven středovou otočnou kamerou. Koncem roku 2013 se N1 začal prodávat i na mezinárodních trzích. Jak se zdá, Oppo nelení a začíná připravovat do prodeje další dva nové nástupce N1.

Cosi se už proslýchalo o Oppo N1 v mini verzi, která by měla být také vybavena otočnou kamerou a dalšími funkcemi převzatými z původní N1. Stejně tak se spekuluje o tom, že Oppo N1 Mini bude pohánět osmi jádrový chipset a lze se domnívat, že půjde o Mediatek MT6595, který je běžně používán pro takto zaměřené telefony, a to zejména v Číně a v dalších asijských zemích.

Podle zákulisních informací by druhý následovník N1, Oppo N2, měl začít přesně tam, kde N1 skončila. Ony informace jsou však jen velmi kusé, ale lze dedukovat, že N2 bude mít stejně velký displej jako N1, ale mnohem kompaktnější tělo. Můžeme i doufat, že N2 bude mít lepší kameru než N1 a bude tak moci konkurovat Oppo Find 7, Vivo Xshot, OnePlus One nebo Gionee.

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.