Ohodnoťte článek

Po delší době opět přinášíme přehled novinek, které jsme aplikovali v náš českočínský život na Gizchina.cz.

První novinkou jsou otevřené registrace na Gizchina.cz. Přišlo mi od vás vícero emailů, ve kterých jste si stěžovali na nutnost opakovaného zadávání údajů při vkládání komentářů. Reagovali jsme na to otevřením registrací a zároveň jsme přidali možnost registrace přes vaše Facebook, Google nebo Twitter účty.

Druhou novinkou je možnost poslání vaší uživatelské recenze/článku přímo do našeho redakčního systému i s fotkami. Tato možnost je pro ty z vás, kteří byste se chtěli podělit o zkušenosti s čínským telefonem, který jste si zakoupili a rádi byste u nás zveřejnili svou uživatelskou recenzi.  A také pro ty investigativního zaměření, které baví sledovat vývoj okolo čínských telefonů a tabletů a rádi byste se podíleli na příspěvcích na Gizchina.cz s novinkou, která nám utekla. Takže pokud vás toto oslovilo, jděte na náš odkaz a přečtěte si pár pravidel než se do toho dáte. Zároveň zůstane vpravo nad panelem hledání ikonka „Pošlete nám článek“, tak, aby formulář pro vás byl vždy dostupný.

Třetí novinkou jsou kompletně nové Otázky a odpovědi. V těch původních při počtu přes 100 otázek a odpovědí se již skoro nedalo orientovat a tak jsme přistoupili ke kompletnímu předělání. Věříme, že to bude přínosem pro nás všechny a nové Dotazy a odpovědi najdete teď v horním menu pod odkazem Poradna.

A úplně poslední novinka je personální. Tahoun dění posledních dnů na Gizchina.cz a můj zástupce Jirka Binek se nyní musí věnovat své nové práci a tak jeho frekvence příspěvků rapidně poklesne. Tímto bych mu chtěl v tomto příspěvku poděkovat za to, co pro rozjezd české Gizčajny vykonal a věřím, že jeho roli nyní úspěšně převezme Hanka Kučerová.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.