Jednou z věcí, kterou fanoušci telefonu OnePlus One vytýkají je absence možnosti rozšíření paměti micro SD kartou. OnePlus ale nikdy podporu micro SD nepopřeli, pouze se o ní nezmínili a v reklamě na telefon se věnovali ostatním komponentům.

Díky zmínce FCC ​známe na toto téma nové postřehy. Uživatelský manuál OnePlus One, který by měl být dodáván spolu se zařízením, zaznamenává podporu microSD, která chyběla na telefonech poskytnutých na testování, včetně toho, který se dostal do ruky čínským kolegům při oficiálním představení.

784x566x+1-e1399924121344.png.pagespeed.ic.HHeGwHXeuT
Je známo, že pokud jde o specifikace, dokáže OnePlus One překvapovat. Zpočátku to vypadalo, že bude telefon vybaven 2 GB RAM, později se však ukázalo, že výrobce preferuje 3GB a podobně to bylo s výběrem procesoru. Původně zamýšlený Snapdragon 800 se přes noc vyměnil za lepší 801. Bude to podobné i s podporou micro SD a překvapivě jí nakonec One bude vybaven? Kolegové z čínské redakce jsou přesvědčeni, že ne a tvrdí, že zmínka v manuálu je omyl. Podle nich by podpora micro SD karet měla katastrofický vliv na prodej Oppo Find 7, telefon stejného výrobce.

[gizchina.com]