Společnost DooGee již nějaký ten pátek atakuje silně přeplněný čínský trh s „chytrými telefony“. Novým modelem Doogee Max DG650s si chtějí vydobýt své místo na slunci a utrhnout pro sebe ještě větší kus tržního podílu.

Co nám tedy Doogee Max DG650s může nabídnout? Už samo slovo MAX v názvu přístroje napovídá, že půjde o poněkud větší kousek. DG650s je vybaven 6,5 palcovým displejem, čímž lehce zasahuje do kategorie phabletů. Firma pak tvrdí, že k výrobě tohoto obra využili ty nejlepší materiály a přirovnávají jej k iPhone, co se materiálu použitého při výrobě displeje týče. Stejně tak i materiál použitý na zadní kameru (modrý skleněný filtr) je podobný, jako materiál používaný u zařízení Apple. A co je poměrně dost zajímavé, je tvrzení DooGee, že telefon bude fungovat i poté, co na displej použijete hrubého násilí a téměř jej rozbijete. U displeje byly využity technologie IPS a LTPS, které umožňují velice jemné zobrazení, věrné podání barev a vynikající pozorovací úhly, což je však v dnešní době standard u téměř všech smartphonů.

497x290xdg21.png.pagespeed.ic.N3c_eOTdXh

Doogee Max DG650s bude pohánět osmi jádrový MediaTek MT6592 procesor taktovaný na 1.7GHz. Bude disponovat 1 GB RAM a 16 GB ROM s možností rozšíření pomocí micro SD až na 64 GB. Hlavní fotoaparát bude 16 MPix a bude pokryt již výše zmiňovaným modrým skleněným filtrem. Přední kamera bude 8 MPix s 88 stupňovým úhlem záběru.

Doogee Max DG650s jde do předprodeje za 299 dolarů. Je to sice trochu vyšší cena, ale jak už to tak u čínských telefonů bývá, dá se předpokládat, že cena se bude postupem času posouvat směrem dolů.

[Gizchina.com, DOOGEE]