Koho zajímá, s čím se ukáže nadcházející levný smatrtphone Motorola Moto E, tomu jistě udělá radost únik kompletních specifikací a fotek zařízení.

Obrázky a specifikace Moto E se objevily na brazilských e-commerce stránkách a následně je zveřejnil také Technoblog.net, který vše potvrdil díky interním dokumentům, které se mu podařilo získat.

Motorola Moto E je telefon s 1 GB RAM a dvoujádrovým procesorem Snapdragon s taktem 1,2 GHz (přesný model zatím není potvrzen). Moto E má 4,3 palcový displej s neuvedeným rozlišením, ale web 91mobiles tvrdí, že pravděpodobně půjde o 720 x 1280 pixelů (HD). Telefon nabídne 4 GB vnitřní paměti s možností rozšíření, podporu dual SIM a baterii 1980 mAh. Bude dodáván s Androidem 4.4 a výrobce slibuje, že Moto E bude podporovat i další aktualizace OS.

Momentálně není známa cena, ale první zmínky mluvily o tom, že Moto E bude stát okolo 270 USD nebo 197 EUR. Jen před několika měsíci by taková cena byla asi zajímavá, ale s nedávnou záplavou čínských telefonů v této cenové relaci s mnohem lepší výbavou, asi Moto E úplně nenadchne.

[gizchina.com]