Stává se nepsaným pravidlem, že Antutu testy vrhají nové světlo na přístroje, které ještě v prodeji nejsou, ale jejich výrobci občas rádi nechají uniknout nějakou tu informaci ze zákulisí, aby potencionální zájemci byli tak trochu v obraze a napjatě očekávali nástup novinky na trh. Ne jinak je tomu i v tomto případě.

Jedná se však opravdu o Xiaomi Leo, nebo to je jen jakýsi krycí název pro aktualizovanou verzi Xiaomi Mi3, tedy Xiaomi Mi3S? Zdá se to pravděpodobné, ale nikdo zatím nemá ponětí, kdy by tato verze mohla jít do prodeje.

Referenční hodnoty pro Xiaomi Leo, nebo snad pro Mi3S, napovídají, že telefon pracuje s procesorem Qualcomm Snapdragon 801 taktovaným na 2.5GHz. Měl by mít Adreno 330 GPU, pěti palcový displej 1080 FHD, 8 MPix přední kameru a 13 MPix zadní, 3GB RAM a 16 GB vnitřní paměti. To jsou specifikace, kterými by Xiaomi mohl směle konkurovat OnePlus One, samozřejmě za předpokladu, že by Leo (Mi3S)  podporoval 4G LTE.

Benchmark skóre Xiaomi Leo je 31432 bodů, což je rozhodně méně než má OnePlus One a nedávno představený Vivo Xshot. Ovšem je to určitě dost pro každodenní používání, hraní her a fotografování.

[Gizchina.com]