Telefonní výrobce Voto odhalil svůj nový prémiový smartphone s osmijádrovým Mediatek procesorem – Voto X6.

Novým trendem pro čínské společnosti jest zlepšování kvality a designu, ale poslední posun k vytvoření prémiových produktů založených na procesorech MediaTek s cenami přesahujícími naše chápání, je ten, kterému tak úplně nerozumím.

Voto X6 se bude prodávat za téměř 3000 jüanů (cca 487 dolarů) a za tu cenu nabídne použití nových výrobních technik a high-end materiálů, jako je Gorilla Glass a slitinové tělo telefonu. Dokonce má ve stylu Note 3 kožený povrch (alespoň za tu cenu doufáme, že to bude kůže).

voto

I když je ta cena hodně vysoká za MTK telefon, Voto X6 je pořád levnější než OOne O1, který byl oznámen včera a má lepší specifikace. Displej na Voto X6 je 5,5-palcový LTPS s FHD rozlišením 1920×1080, dále má přední 8 megapixelový fotoaparát a zadní 13 megapixelový s F2.0. Použitý Mediatek čip X6 je osmijádrový MT6592 běžící na 1.7Ghzh, plus 2 GB RAM a 32 GB ROM.

Za stejnou cenu zákazníci v Číně mohou koupit OPPO Find 7a nebo Xiaomi MI3 s 64GB pamětí. Kdo bude za takové ceny kupovat MediaTek telefony jako je Voto X6 a OOne O1 mi je záhadou.

[Gizchina.com]