OOne již vypustilo do světa reálné fotografie, částečné specifikace a následně cenu za prvního modelu s názvem O1.

Nový výrobce OOne by rád přinesl vysoce kvalitní telefon pro fanoušky firmy MediaTek, bohužel cena, kterou za svůj první výrobek chtějí, je opravdu až nesmyslná.

685x214xoone-android-phone-price.jpg.pagespeed.ic.CTWg_Cp4mB

Cena totiž činí závratných 527$ (3299 Juanů), tím se OOne O1 stává mnohem dražší, než Xiaomi Mi3, OnePlus One, Meizu MX3 a dokonce i Oppo Find 7a. OOne doufá, že zákazníci se „chytí“ na tělo pokryté Gorilla Glass, 99g váhy a velmi tenké tělo s 5,67mm. Dalšími funkcemi jsou integrace Dolby Stereo reproduktorů, 2Gb ram, osmijádrový MediaTek 6592 s taktem 2.0Ghz a vlastní ROM se zvýšeným zabezpečením.

Zvláštní je, že OOne O1 má na svém 5″ display pouze HD rozlišení 1280×720 a 8-mi megapixelový fotoaparát Sony, což je v této cenové kategorii nezvykle málo.

Předprodej začíná dnes a v nabídce se objeví dual sim s WCDMA, TD-SCDMA 3G s možností výběru barvy černé, zlaté a stříbrné. Pro více detailů navštivte přímo stránky výrobce OOne.

Co si myslí čtenáři? Je OOne za tuto cenu prodejný a bude mít úspěch? Osobně si myslím, že pokud bude cena oněch téměř 530$, bude to pravděpodobně první a asi i poslední model této společnosti.

[gizchina.com]