Hype a novinky kolem OnePlus One se pravděpodobně nezastaví, dokud se telefon nedostane do rukou veřejnosti. 21. května budou mít možnost koupě první pozvaní zákazníci a 28. května pak i běžní zákazníci v Číně a s blížícím se startem čínská média začínají publikovat více článků s osobními zkušenostmi s telefonem.

Hands on video jsme již publikovali, tehdy však šlo o verzi s CyanogenMod. OnePlus má však běžet nejen s CyanogenMod, ale bude připraven také na ColorOS, Smartisan OS nebo MIUI v5, podle volby zákazníka. Společnost se zatím nevyjádřila, jestli budou telefony s podporou ostatních ROM dostupné již při blízkém uvedení do prodeje. Zde jsou první obrázky ColorOS v OnePlus One.

Jako bonus je zde nové skóre One z testu AnTuTu. Výsledky z AnTuTu One s CyanogenMod jsou již známy, s 38.179 body se One dostal i před Samsung Galaxy Note 3.

V tomto testu získal One o patnáctset bodů méně a obrázek bohužel nespecifikuje, která ROM v testovaném zařízení běží. Bez ohledu na to, jeho skóre 36.617 jej stále pohodlně udržuje ve společnosti telefonů Samsung Note 3 a Galaxy S5 nebo HTC M8.

440x783xOnePlus-AnTuTu-Second.jpg.pagespeed.ic.19ITGWaYlE

[gizchina.com]