Díky uniklým informacím a fotkám už toho o Ascend P7 víme docela dost, teď se přidává ještě uniklé schéma uspořádání SIM a SD karet. Snímky se objevily na účtu Weibo Leaker.

Jako obvykle je tento únik nepotvrzený, ale zdá se, že dost koresponduje s předchozími. Potvrzuje 13 megapixelový 2.0 zadní fotoaparát a 8 megapixelový fotoaparát vepředu.

xHuawei-What-IS-Next-Sim.jpg,qresize=634,P2C634.pagespeed.ic.eI8KvXQk6t

 

Snímky ukazují, jak netradičním a ne zrovna dokonalým způsobem Huawei pojali zásobníky SIM. Jeden je určen pro micro SIM, zatímco druhý může nést buď další SIMku (nanoSIM) nebo SD kartu. Člověk tedy bude mít na výběr, buď dual SIM nebo rozšířený úložný prostor.

 

Snímky také ukazují panely Gorilla Glass vpředu i vzadu a chytré okno ve flipu, které poskytuje rychlý přístup k displeji.

[gizichina.com]