Oppo Find 7 byl oficiálně představen 19. března/marca. Jistým příslibem lepších zítřků se zdála být zpráva, že se v budoucnu počítá pro Oppo Find 7 se CyanogenMod ROM. Zatím se zdá být čím dál tím pravděpodobnějším, že to až tak brzo nebude.

Jak se nedávno ukázalo, jsou patrně Oppo a OnePlus jednou společností, popřípadě je OnePlus „dceřinkou“ Oppo. Mnozí z nás také nacházeli jistou vizuální podobnost mezi Oppo Find 7a a OnePlus One. Jedním z rozdílů však je operační systém a samozřejmě i cena. V té době se majitelé Oppo Find 7 těšili na to, že by se  v blízké budoucnosti mohla CyanogenMod ROM stát součástí jejich přístroje. Nicméně se Oppo k tomuto nijak nevyjadřoval a doposud se nevyjádřil, takže se zdá, že to se CyanogenMod ROM pro Oppo Find 7 nevypadá vůbec dobře.

Ovšem náš čínský kolega Andi odchytil na čínském diskuzním fóru Weibo pár fotek, kde se zdá být zjevné, že CM ROM na Oppo Find 7 nainstalovaná je a funguje. Je možné, že čínští vývojáři tvrdě pracují na tom, aby se CyanogenMod ROM co nejdříve objevila u Oppo Find 7, ale je taky docela možné, že jde pouze o jakousi formu hoax.

Další možností je, že se stále čeká na verzi OnePlus One s CM11S a ověření její plné funkčnosti. Pak by bylo jasné, že pokud by CM ROM běžela na OnePlus One, poběží s jistými kosmetickými úpravami i na Oppo Find 7. Kolega Andi je však toho názoru, že by bylo do budoucna rozhodně lepší, kdyby Oppo přímo spolupracovala s CyanogenMod.

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.