Ohodnoťte článek

Řada Ascend upoutala pozornost veřejnosti s loňským uvedením štíhlého P6, který i po všech těch měsících zůstává jedním z nejlépe vypadajících čínských telefonů na trhu. Huawei u P7 vycházejí z jeho úspěšného designu a telefon dostal lepší hardware i displej.

450x600xhuawei-ascend-p7-2.jpg.pagespeed.ic.pjth6gtprN

Tyhle fotky, které zaměstnanec Huawei uveřejnil na čínských sociálních sítích ukazují, že Huawei Ascend P7 sdílí tenký design P6 včetně tenkého rámečku, ale má větší displej a se svými sedmi mm v pase je mírně tlustší.

580x435xhuawei-ascend-p7-1.jpg.pagespeed.ic.rg0znukjVZ

Gorilla Glass pokrývá předek i záda telefonu, reproduktor a 13 megapixelový hlavní fotoaparát s LED bleskem chytře změnily umístění a při držení v režimu na šířku při hraní her nebo sledování videa zvuk nebude tlumen rukou.

450x600xhuawei-ascend-p7-3.jpg.pagespeed.ic.AlAN76V6tU

Na pravé straně jsou dva zásobníky, patrně jeden pro SIM a druhý pro micro SD kartu a (nejspíš) hardwarové tlačítko spouště fotoaparátu.

Říká se, že dodavatelem 5-palcového FullHD displeje bude JDI. Telefon má 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, 1,8 GHz procesor Hislicon Kirin 910T a systém Android 4.4.2 s UI Huawei Emotion.

Oficiálně se P7 představí někdy v květnu/máji a předpokládá se, že ve více variantách s mírně odlišnými specifikacemi. Měl by se prodávat po celém světě za ceny kolem 430 dolarů.

[gizchina.com]

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.