Po zprávě, že LG G3 přijde do prodeje v tomto čtvrtletí se rozhodla být  společnost LG konkrétnější a oznámila, že 27. května/mája bude jejich vlajková loď LG G3 oficiálně představena.

Zajímavé je to, že ono oficiální představení proběhne zároveň v několika městech. 27. května/mája uvidí premiéru LG G3 v San Franciscu, New Yorku a Londýně a o den později se LG G3 představí v Soulu, Singapuru a Istanbulu.

Korejský výrobce již dříve zmiňoval, že LG G3 bude vybaven displejem s větším rozlišením než je obvyklé. Takže se můžeme domnívat, že to nebude „klasických“ 1080p, ale klidně si můžeme představit, že G3 bude mít displej s rozlišením 2560 x 1440p.

Pozvánky na zahajovací akci už byly údajně rozeslány a hlavním mottem jak akce, tak pozvánek je slogan: „To be simple is to be Great“. O volný překlad se nebudu pokoušet, protože velké G ve slově Great může znamenat cokoli. Ale každopádně to bude velké a skvělé.

560x560xlg-g3-2_3.jpg.pagespeed.ic.KkK5JlG2xt

LG G3 bude možná i ve „zlaté“ variantě

 

Protože došlo k několika únikům specifikací, můžeme předpokládat, že LG G3 bude vybaven procesorem Snapdragon 801 CPU, bude mít 3GB RAM a displej snad bude v rozlišení 2560 x 1400p. Dokonce se podle jednoho uniklého obrázku spekuluje o tom, že by LG G3 mohl mít i svou „zlatou“ verzi. Tedy ne že by byl pokryt zlatem, ale jedna z barevných variant by mohla mít barvu tohoto ryzího kovu.

[Gizchina.com]