Ohodnoťte článek

Společnost Meizu figuruje na čínském trhu od roku 2003. Ve svých počátcích se zabývala především výrobou MP3 přehrávačů, poté přešla na výrobu mobilních telefonů. Lze jen konstatovat, že tento krok nebyl krokem špatným.

Meizu právě dnes oznámila, že na své vlajkové lodi Meizu MX3 provedla nejnovější aktualizaci OS a Meizu MX3 tak bude vybaven verzí Android 4.4 Kitkat Flyme 3.6.1A.

Fanoušci Meizu se bezesporu radují, že právě oni budou mít jako první k dispozici tento OS. O stejném operačním systému totiž dlouho uvažují i Oppo a Xiaomi. Flyme verze 3.6.1A nabízí nejen nejnovější verzi Androidu, ale přináší také několik oprav chyb a změny v aplikaci fotoaparátu a galerie. Bere také v potaz i jiné aplikace, synchronizace a videa.

Meizu také oznámil, že tato aktualizace je výrazným posunem kupředu. Postupným testováním a dalšími aktualizacemi se budou snažit vytvořit opravdu velmi stabilní prostředí pro praktické každodenní použití.

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.