Ohodnoťte článek

Dostali jsme se do stavu, že se nám podařilo stabilizovat redakci GizChina.cz a nyní je ten správný čas, po krátké rekapitulaci, na její představení.

V prosinci roku 2013 se na internetu zjevila naše GizChina.cz. Původní myšlenka byla na světě již v červnu 2013, kdy Andi z GizChina.com zveřejnil nabídku na jazykové mutace jeho webu. Na tu jsem zareagoval, ale k uskutečnění této myšlenky bylo třeba trochy trpělivosti. Od původních pár návštěvníků, se bez jakékoli reklamy pomalu stáváme primárním místem pro všechny fanoušky čínských smartphonů, tabletů a technologie obecně a to vše je díky lidem, kteří každý den pracují s odhodláním na tomto projektu (In Order of Appearance):

kb

Karel Baláč, šéfredaktor:

Strůjce myšlenky GizChina.cz. Pokud se vám něco na GizChina.cz nelíbí, je to jen jeho vina. Pokud se vám naopak něco líbí, je to díky ostatním.

 

jb

Jiří Binek, zástupce šéfredaktora:

Přívrženec technologií zaměřující svou zvědavost na bezbřehý čínský trh. Tíngzhǐ zhēngzhá shí, zhōngguó huì zhuā zhù nǐ, tài!

 

zp

Zbyněk Polívka, redaktor „audiofil“:

Fanatický vyznavač minimalismu, posluchač širokospektrálního rozsahu hudby, empirik, mechanik, obdivovatel Niemeyera, Schopenhauera, Eschera a Gigera, biker, počítačový nadšenec a zapřísáhlý odpůrce hudební komerce. Životní motto: „Jistota smrti je lepší, než nejistota života“

 

ma

Michal Alaxa, slovenská část redakce:

Mobilné telefóny a príslušné technológie sleduje už dôb pevnej linky, prvý čínsky telefón mal Huawei Sonic a od tej doby sa to s ním už vezie. Momentálne používa iNew V3, ale nebráni sa žiadnej novinke.

 

hk

Hana Kučerová, redaktorka „fotografka“:

Kdesi jsem četla, že člověk může předejít předčasnému nástupu stařecké demence tím, že se začne zajímat o věci, o které se nikdy nezajímal a tím bude aktivovat neuronové synapse v mozku. Tímto se tedy zajímám a aktivuji a doufám, že jsem začala včas. 🙂

 

mf

Martin Fabián, redaktor „tabletář“:

Apple ovce, Android fanoušek a Windows uživatel.

Budeme rádi, když nám přízeň budete zachovávat i nadále a vaše řady budou stále růst. My vám můžeme slíbit, že se budeme snažit. A pokud byste se na nás chtěli dívat stále dokola, i když tento příspěvek zmizí v propadlišti dějin, nahoře v menu vedle Kontaktu tu možnost mít budete.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.