Ohodnoťte článek

Čínští výrobci telefonů jako je MeiTu se soustředí na výrobu přístrojů pro velmi specifickou oblast trhu. MeiTu 2 je již druhý přístroj této společnosti s tzv. „selfie centric“ a s aktualizovanými specifikacemi.

Společnosti Oppo a Sugar prodávaly už v minulosti telefony s funkcemi a designem zaměřeným přímo na ženy, ale MeiTu šla v tomto směru ještě dál a rozhodla se nabídnout telefon přetvořený od základů a zaměřený přímo na konkrétní funkci přístroje, a tím je fotografování. MeiTu 2 disponuje všemi možnostmi fotoaparátu, které si jen umíme představit a jeho přední kamera je speciálně přizpůsobena v poslední době tolik oblíbenému pořizování selfie fotek.

600x400xmeitu-2-rear.jpg.pagespeed.ic.WB6MVmkpqj

 

Právě dnes MeiTu uvádí do prodeje novinku MeiTu 2, svůj dosud nejvyspělejší telefon. MeiTu 2 disponuje dvěma 13 MPix kamerami neznámého výrobce, zadním duálním LED bleskem, 4,7 palcovým displejem, 2 GB RAM, 16/32GB vnitřní pamětí a procesorem Octacore MT6592 taktovaným na 1.7GHz.

600x400xmeitu-2-.jpg.pagespeed.ic.xftWclDbfy

Operačním systémem je MeiOs, který společnost MeiTu speciálně vytvořila pro tento telefon a MeiTu 2 je upraven tak, aby mohl fotit i za velmi špatných světelných podmínek, takže všichni ti, kteří rádi pořizují fotky na mejdanech v barech nebo nočních klubech si přijdou na své. Uživatelské rozhraní je podobné systému iOS a nabízí funkce jako jsou např. „krása tváře“, „vyhlazení pleti“ a mnoho dalších možností pro vylepšení fotografií. Fanoušci mobilního focení jistě ocení také dálkové ovládání spouště O-click, které probíhá via Bluetooth.

Čínští zákazníci si MeiTu2 budou moci koupit ode dneška za 2199 jüanů pro verzi s 16 GB RAM a za 2399 jüanů pro verzi s 32 GB RAM. Je samozřejmostí, že telefon je nabízen v široké paletě barev.

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.