Uvádění více očekávaných zařízení v jeden den se zdá být čínským trendem. Například 23. duben se ukázal jako žádané datum pro oficiální představení novinek.

Podobně na tom bude datum 7. května/mája, kdy se stejně jako Vivo Xshot, highendová novinka od Vivo, představí i Huawei Ascend P7. Xshot není zrovna utajovaným telefonem, za dobu jeho vývoje došlo k několika únikům informací o něm. K takovým informacím patří i výsledky z testů, které poukazují na schopnosti telefonu. Xshot je jedním z mála zařízení (někteří říkají, že dokonce prvním), které v AnTuTu bylo schopno překročit hranici 40.000 bodů.

500x889xVivo-xShot.jpg.pagespeed.ic.XMLJFEOIv_

Kromě prvotřídního procesoru Qualcomm Snapdragon 801 a 3GB RAM (podobně jako OnePlus One), bude mít Xshot kameru, která by měla soupeřit s nejlepšími v oboru. Je potvrzeno, že snímač pochází od Sony (série Exmor) a je vybaven OIS a širokou clonou f/1.8, která je o kus lepší než f/2.0 používaná na mnoha jiných stěžejních telefonech. Mluví se také o rozlišení 24 megapixelů, ale jistější než spekulace bude počkat si na oficiální vyjádření Vivo. Potvrzen však již je xenonový blesk, který obvykle na smartphonech nevídáme, a který by měl ve srovnání s tradičním LED bleskem nabídnout mnohem kvalitnější přisvětlování.

7. května je tedy na co se těšit.

[gizchina.com]

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.