OnePlus na svém fóru zveřejnili screenshoty CyanogenMod 11S, který běží v očekávaném telefonu One.

Lockscreen vypadá hodně podobně jako na fotkách, které unikly již před několika týdny a stejně jako v jakékoliv jiné iteraci i CyanogenMod 11S nabízí správnou rovnováhu mezi čistým Androidem a doplňky CyanogeMod. UI je stále velmi ploché s čistým písmem a jednoduchými příjemnými ikonami.

Nejzajímavější položkou firmware je rozšířená sekce témat, kde si každý bude moci přizpůsobit vše od písma a ikon, animace bootování nebo balíčku zvuků. Lze si také povšimnout navigačních tlačítek na obrazovce, která se objevují na jedné z obrazovek a upomínají na volitelný charakter navigační lišty.

„O operačním systému OnePlus One se veřejně hodně spekulovalo. Jak víte, s Cyanogen týmem pracujeme na tomto produktu již nějakou dobu, vlastně od chvíle, kdy OnePlus byl pouhý nápad. Týmy věnující se softwaru a hardwaru perfektně spolupracovaly a vývojem se zabývaly opravdu hluboce. Doteď je to úžasná jízda.

I když jde stále o předprodukční verzi CyanogenMod 11S, rád bych se s vámi podělil o pár věcí, na kterých Cyanogen tým pracuje.

Nový materiál je hodně v pohodě a tady je několik ukázek, jak bude finální verze vypadat.“         Carl, OnePlus

Zajímavý je fakt, že CyanogenMod 11S stále běží v předprodukční verzi, což znamená, že One má ještě daleko do plně rozvinutého výrobního procesu. Jsme tedy dost zvědaví, za jak dlouho po svém představení, které se odehraje za tři dny, bude přístroj k dispozici.

[gizchina.com]