Společnost tak velká a slavná jako je Xiaomi si drží informace o svých nových produktech pod pokličkou. Dnes však do éteru unikl jeden obrázek se záhadným zařízením, o kterém je možno uvažovat a tajně doufat, že by to mohl být Xiaomi tablet.

Již několi měsíců se proslýchá, že Xiaomi chystá nový tablet, ale žádné bližší detaily ze zákulisí příprav ven neprosákly. Co však prosáklo je snímek, který dnes Xiaomi publikovali s tím, že se 23. dubna něco velkého chystá, ale o co konkrétně jde je opět zahaleno tajemstvím.

Ze snímku, který Xiaomi pustila do světa, je možno se domnívat, že jde o něco podobného jako Apple Magic Trackpad. Ovšem podle toho, že Xiaomi není firma, která se zabývá výrobou PC a jejich příslušenstvím, to zřejmě nebude to, co by se na první pohled mohlo zdát, že je.

Že by to byl očekávaný Xiaomi tablet? Pravda, design tak trochu připomíná Lenovo Yoga 8 Android tablet svým velkým a prostorným displejem. Ale zrovna tak dobře by to mohl být jejich nově designovaný router a nebo dokonce i nový Xiaomi telefon.

Co si myslíte Vy, že bude ono záhadné zařízení?

Já osobně si budu jistá až tehdy, kdy mi toto záhadné zařízení v nějaké pěkné reklamní upoutávce představí někdo jako Ashton Kutcher, který už má praxi s Lenovo Yoga.

[zdroj]

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.