Společnost OnePlus před uvedením svého telefonu na trh zjevně dráždí nervovou soustavu svých zákazníků. Na Facebookové stránce postupně zveřejňuje každý den nové země, ve kterých bude nový OnePlus One dostupný.

Do téhle chvíle se mohou radovat v Rakousku, Německu, Holandsku, Belgii, a Finsku. Ve všech uvedených zemích byla potvrzena cena pod 350 EUR. Další země jsou Dánsko a Švédsko. I v těchto zemích byla potvrzena prodejní cena pod 350 EUR, byť přepočítána do Dánské a Švédské koruny.

600x350xOnePlus-logo.jpg.pagespeed.ic.743hN9mofZ

Když se podíváme na specifikace telefonu, dočteme se dvou hodnot vnitřní paměti telefonu. Jedna je 16 GB a druhá 64 GB. Není pochyb o tom, že cena pod 350 EUR se bude týkat telefonu s vnitřní pamětí 16 GB. Za 64GB si budeme muset připlatit.

Podle zveřejněných materiálů bude na konci odhaleno celkem šestnáct států s dostupností OnePlus One. Bude zajímavé sledovat, zda se mezi vyvolené vejde i někdo z Východní Evropy.

Myslíte, že budeme mezi nimi?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.