Nevíme, jak to udělali, ale klukům z Mobile-Dad se podařilo dostat do rukou iOcean X8 a pořídit unboxing fotky iOcean X8 ještě před jeho uvedením!

Díky tomu nám byli schopni potvrdit, že iOcean X8 má vlastnosti, které byly slibovány, včetně proskleného Corning Gorilla Glass předního i zadního panelu, 5,7-palcového Full HD displeje, octacore procesoru MT6592, 2GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, podpory dvou SIM a NFC.

iOcean X8 unboxing

Telefon je zabalený ne v jedné, ale ve dvou krabicích, aby bylo jeho skleněné tělo ve větším bezpečí.

iocean-x8-unboxing.jpg.pagespeed.ce.19TjHrTsyX

iocean-x8-unboxing-2.jpg.pagespeed.ce.thGlIpkQGNNejsme si jisti, zda bude telefon v okamžiku zahájení prodeje dostupný ve více barevných variantách, zatím známe jen černou.

iocean-x8-unboxing-3.jpg.pagespeed.ce.ge0Bme3YJy

Kovový pás obepíná celý telefon. Nahoře je 3,5 mm jack pro sluchátka, na levé straně SIM tray a tlačítka pro vypnutí a hlasitost jsou na pravé straně, vespod je micro USB.

iocean-x8-unboxing-11.jpg.pagespeed.ce.2uAcOixrht

iocean-x8-unboxing-12.jpg.pagespeed.ce.WJUlQjDjwQ

Jak jsme již viděli na dřívějších fotografiích, má X8 zapuštěný zadní fotoaparát s LED bleskem. Na zadní straně je také logo iOcean a několik bezpečnostních značení ve spodní části zad.

iocean-x8-unboxing-13.jpg.pagespeed.ce.jwe57TQJhB

Volba materiálů, slitiny a skla staví iOcean X8 do stejné ligy s kvalitními čínskými smartphony, jako je Jiayu S2, Jiayu G6, UMi X3 a Newman K18.

[zdroj]