Jak už jsme vás informovali v tomto příspěvku, společnost OnePlus se chystá zaútočit na ceolsvětový trh svou novinkou OnePlus One, kterou má v plánu představit koncem dubna/apríla tohoto roku. Přestože již byly potvrzeny parametry i cena, společnost OnePlus, ústy svého generálního ředitele, právě oznámila další vylepšení specifikací svého nového smartphonu.

Původně bylo řečeno, že OnePlus One bude disponovat 2GB Ram a procesorem Snapdragon 800. Pete Lau, generální ředitel společnosti OnePlus však upřesňuje, že po velmi úzké spolupráci se společností Qualcomm, bude OnePlus One nabízen s procesorem Qualcomm Snapdragon 801 SoC. Což není jen tak ledajaký Snapdragon 801, jedná se spíše o 8974AC taktovaný na 2.5GHz s rychlejším 578Mhz GPU. Toto je skvělá zpráva sama o sobě, ale Pete Lau také přislíbil, že vylepšení dozná i paměť telefonu. Z původně deklarovaných 2GB RAM, bude navýšena na skvělých 3GB RAM.

Tato aktualizace parametrů OnePlus One řadí tento smartphon někam mezi Oppo Find 7a s 2GB RAM a Find 7 s 3GB RAM, ale s displejem v rozlišení 2k.

Společnost OnePlus oficiálně zahájí prodej svého OnePLus One 23.dubna/apríla v Pekingu. A kdo ví, možná se dočkáme ještě dalších aktualizací parametrů tohoto telefonu.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.