A je to tady. Po čtrnácti dnech trvání naší soutěže o Lenovo A766 nastává slavnostní okamžik vyhlášení vítěze.
Během těch dvou týdnů se ovšem také stal slavnostní okamžik, který nejvíc oceníme my v redakci. Naše fanouškovstvo se utěšeně rozrostlo a ve středu 2.4. počet fejsbůkových kamarádů gizčajny překročil číslo 300, což jsme neváhali oslavit opulentní večeří v čínském bistru Smaragdový jestřáb. Některým z nás je ještě teď těžko z nepřiměřené konzumace bambusu.
Ale zpět k soutěži. Zúčastnilo se vás 147 kusů, což je překvapivě o něco menší číslo, než je počet, o který během soutěže nabobtnala naše fb základna. Ne každého tedy baví účastnit se podobných podniků, většina si radši čte články z Číny. A z téhle necelé stopadesátky los vybral šťastného výherce jménem Jakub Fuksa s mailem q.rty@…..cz. Takže Kubo gratulujem a záhy tě budeme emailem kontaktovat, abychom domluvili podrobnosti o zaslání výhry.
Info o telefonu Lenovo A766 najdete zde a my brzy dodáme jeho recenzi.
Tímto děkujeme všem, kteří se soutěže zúčatnili a samozřejmě dík patří také donátorovi akce, který výherní telefon věnoval. Je jím plzeňský here-shop. Tak pěknou neděli všem a výherci obzvlášť.