Zpočátku nikdo nezastíral obavy, zda se opravdu podaří prodávat OnePlus One za tak nízkou cenu, jaká byla deklarována. Pracovní tým tomu však pevně věřil a právě včera to i potvrdil, což je skvělá zpráva pro evropské fanoušky OnePlus One.

Před pár měsíci oznámil generální ředitel OnePLus světu, že první telefon této společnosti půjde do prodeje za méně než 500 dolarů. Novinka se šířila rychlostí blesku, ale i přesto, že byly potvrzeny specifikace OnePlus One, jeho příznivci měli stále pochybnosti, že cena pod 500 dolarů za kus je prostě nereálná.

A právě včera Pete Lau opět potvrdil onu výše zmiňovanou cenu cca 480 dolarů, ale také přislíbil, že v rámci rozšiřování evropského trhu bude OnePlus One nabízen za méně než 350 euro. Co se právě evropského trhu týče zůstává zatím záhadou, jakým způsobem bude OnePlus prodávat svůj první telefon. Je ovšem dost dobře možné, že vytvoří vrámci EU své distribuční centrum, nebo se spojí s Amazonem.

Prodej OnePlus One bude zahájen 23. dubna/apríla v Pekingu a telefon se bude chlubit 5,5-palcovým displejem, procesorem 801 Snapdragon a baterií 3100mAh.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.