Neo pracuje na smartphonu střední třídy s quad-core procesorem MT6582, dvěma fotoaparáty od Sony a superštíhlým designem. Jmenovat by se měl Neo M1.

Posledním telefonem od Neo byl velmi povedený čtyřjádrový N003. Neo jsou s vydáním telefonu pro rok 2014 stále pozadu, ale tenhle nový kousek by mohl stát za počkání. Podle našich zdrojů má být Neo M1 (tento název se ještě může změnit) vyroben z vysoce kvalitních materiálů a součástí. Oba fotoaparáty jsou od Sony, displej je dodáván jihokorejskou společností a hlavní PCB pochází ze stejné továrny, jako Xiaomi Redmi.

Neo M1 je podobný telefonům jako Huawei Honor 3C, Zopo ZP700 nebo iOcean X7 HD a je inspirovaný štíhlým designem Huawei Ascend P6. Na renderu vidíme úzké a kompaktní tělo s tenkými rámečky. Zdá se, že baterie bude vestavěná, protože zásobníky na SIM a SD karty najdeme po stranách přístroje. Mezi technické parametry patří čtyřjádrový procesor MT6582 s taktem 1,3 GHz, 1GB RAM, 5-palcový IPS displej s rozlišením 1280 x 720, zadní 8 megapixelový fotoaparát a přední 5 megapixel a 2000mAh baterie, to vše zabalené do zářivě červeného, pouhých 5,9 mm tenkého těla.

Cena a datum zahájení nebyla ještě potvrzena, tak doufejme, že na tenhle zajímavý telefon nebudeme čekat přílliš dlouho.

[zdroj]