Ohodnoťte článek

Ultratenké osmijádro Vivo X3S se objevilo na oficiálních stránkách společnosti s podporou WCDMA.

Vivo je jedním z mnoha čínských výrobců telefonů, kteří jsou známi svou preferencí China Mobile a jejich technologie TD-SCDMA 3G. Co to znamená pro čtenáře mimo Čínu? Je třeba delšího čekání na WCDMA verzi než jde do prodeje. Tentokrát však čekání bylo mnohem kratší a Vivo X3S WCDMA je nyní na oficiálních internetových stránkách, s cenou v online čínských obchodech kolem 2500 Yuan (cca 408 dolarů).

Vivo X3S, které by nemělo být zaměňováno s jejich stěžejním XPlay 3S, má 5,95 mm tenké tělo, 5-palcový 720p displej, 13 megapixelový hlavní fotoaparát a 1,7 GHz osmijádrový MediaTek procesor. Model WCDMA podporuje GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900, WCDMA 900 a WCDMA 2100MHz.

Pokud je Vivo X3S WCDMA trochu mimo vaši/naši cenovou kategorii, pak existuje celá řada telefonů s podobnými konstrukcemi jako je například nové Zopo ZP1000, u kterého jsme odhalili, že jej české Zopo zařadí do prodeje v průběhu měsíce dubna/apríla. Bližší info o tomto Zopu přineseme v nejbližší době.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.