Další z upoutávek na telefon by mohla znamenat, že Oppo Find 7 přijde s novou technologií baterie a možná nabídne i možnost solárního dobíjení.

Snímek, který ukazuje dvě baterie a nápis „Více doteků, více možností “, byl publikován na Weibo stránce společnosti. Jak již víme, Oppo Find 7 bude mít vyměnitelnou baterii, která navíc bude vybavena novou technologií.

Teaser odkazuje na přidané kontakty baterie, které by měly pro její provoz znamenat menší zahřívání a větší životnost. Také z toho vyplývá možnost rychlejšího nabíjení, což je funkce, kterou pomalu začínáme vidět u řady stěžejních telefonů.

414x564xoppo-find-7-solar-power.jpg.pagespeed.ic.g_alm8_NeY

Druhý obrázek je se svým prohlášením „Jak dlouho je světlo, tak dlouho svítíte“ mnohem zajímavější. I když je to poměrně vágní náznak, bereme to tak, že Oppo Find 7 by mohl mít technologii solárního nabíjení baterie, pravděpodobně se solárním panelem pod 5,5-palcovým displejem.

Tyto nové informace dělají z Find 7 zase o kousek zajímavější telefon.

Máte nějaké další nápady, co by narážky v reklamních fotografiích mohly znamenat? Od toho jsou zde komentáře.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.