Na co jsme se v redakci už dřív těšili, pomalu přichází. GizChina.cz chystá pro své čtenáře soutěž o Lenovo A766!

Soutěž

Již na začátku naší práce na těchto stránkách jsme si řekli, že až bude fanouškovská základna stabilní a čtenáři se budou pravidelně vracet, bude pro nás potěšením uspořádat pro tyto věrné soutěž o zajímavou výhru. Tato chvíle již nastala a tak zbývala ještě jedna drobnost, sehnat partnera ochotného na soutěži se podílet a postarat se o ověnčení vítěze. I to se podařilo. Po krátkém a příjemném jednání se mecenášem soutěže stává plzeňský e-shop here-shop.cz, který ochotně poskytnul telefon pro vítěze.

Lenovo A776 

lenovoa766
Lenovo A766 je telefon střední třídy, který láká velkým 5-palcovým IPS displejem, rychlým čtyřjádrovým procesorem Mediatek MTK6589M a kromě obecné výbavy i třeba podporou dual SIM. Podrobné info o telefonu čtěte na stránkách here-shopu a na našich stránkách můžete očekávat jeho recenzi.

O čem bude soutěž

krev
Jednoduchá soutěž vypukne již v nejbližších dnech, půjde v ní pouze o to zaslat do naší redakce vzorky krve svojí a obou rodičů. Takže začněte střádat, budeme potřebovat čtvrtlitřík od každého. Aha, tak jinak. Kolega tvrdí, že prý je to nehumánní a postačí like našemu facebooku a vyplnění banálního formuláře.
Co říkáte, bude vám možnost vyhrát Lenovo A766 stát za pár kliknutí?
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.