Na co jsme se v redakci už dřív těšili, pomalu přichází. GizChina.cz chystá pro své čtenáře soutěž o Lenovo A766!

Soutěž

Již na začátku naší práce na těchto stránkách jsme si řekli, že až bude fanouškovská základna stabilní a čtenáři se budou pravidelně vracet, bude pro nás potěšením uspořádat pro tyto věrné soutěž o zajímavou výhru. Tato chvíle již nastala a tak zbývala ještě jedna drobnost, sehnat partnera ochotného na soutěži se podílet a postarat se o ověnčení vítěze. I to se podařilo. Po krátkém a příjemném jednání se mecenášem soutěže stává plzeňský e-shop here-shop.cz, který ochotně poskytnul telefon pro vítěze.

Lenovo A776 

lenovoa766
Lenovo A766 je telefon střední třídy, který láká velkým 5-palcovým IPS displejem, rychlým čtyřjádrovým procesorem Mediatek MTK6589M a kromě obecné výbavy i třeba podporou dual SIM. Podrobné info o telefonu čtěte na stránkách here-shopu a na našich stránkách můžete očekávat jeho recenzi.

O čem bude soutěž

krev
Jednoduchá soutěž vypukne již v nejbližších dnech, půjde v ní pouze o to zaslat do naší redakce vzorky krve svojí a obou rodičů. Takže začněte střádat, budeme potřebovat čtvrtlitřík od každého. Aha, tak jinak. Kolega tvrdí, že prý je to nehumánní a postačí like našemu facebooku a vyplnění banálního formuláře.
Co říkáte, bude vám možnost vyhrát Lenovo A766 stát za pár kliknutí?