OnePlus One je jedním z letos nejočekávanějších a nejtajemnějších telefonů. Nicméně v posledních dnech byly odhaleny fotky neméně očekávaného Oppo Find 7 a to jak samotného telefonu, tak i jeho obalu a BGR publikoval zprávu o OnePlus One z důvěryhodného zdroje, která obsahuje uniklé náčrtky OnePlus One z různých úhlů pohledu.

625x519xoneplus-sketch.jpg.pagespeed.ic.lxutrHwV90

 

Podíváme-li se na skici konstrukce, můžeme dostat pocit, že přístroj bude velmi symetrického designu s pevnou konstrukcí. O pevnosti konstrukce usuzujeme čistě na základě poznámek, které jsou součástí zprávy. CNC, PC a AL naznačují CNC zhotovení a použití polykarbonátu resp.hliníku.

3,5 mm konektor pro připojení sluchátek je umístěn přesně uprostřed horní strany a přispívá tak k symetrii konstrukce. Vzadu vidíme modul fotoaparátu, LED blesk a OnePlus logo v typické stylizované podobě 1. +. Zkratka Cam Deco AL poukazuje na použití hliníkového pásu pro modul kamery, podobně jako má Oppo Find 5.

Na spodní části zařízení lze vidět strojově vyvrtané otvory pro stereo reproduktory, tlačítko zapnutí/probuzení displeje je na pravé straně. O zkratce TP lens se domníváme, že má co do činění s TOL technologií (Touch on Lens), o které OnePlus zmínili, že ji na svém zařízení použijí. S jistotou to však říci nemůžeme.

625x469xoneplus-one-xperia-z1-image1.jpg.pagespeed.ic.GexQbcj1XM

Uvedení OnePlus One se blíží a s jistotou víme, že přijde s procesorem Qualcomm Snapdragon 800 a 5,5-palcovým displejem ve Full HD. OnePlus před časem publikovali obrázek OnePlus One schovaného pod Sony Xperia Z1. S trochou přehánění tak chtěli upozornit na velmi tenké rámečky svého přístroje (oproti One má Xperia Z1 jen 5-palcový displej).

[zdroj]

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.