Je to jen několik dní, co jsme zjistili, že 5,5-palcový Xiaomi phablet získal síťovou licenci a už máme oficiální potvrzení o příchodu Xiaomi Redmi Note.

Pojmenován jako Xiaomi Redmi Note, bude přístroj od Xiaomi vůbec první phablet. Xiaomi Redmi Note přijde s osmijádrovým procesorem (MT6592) a displejem o velikosti 5,5 palce s rozlišením 720p. I zbytek specifikací je v souladu s tím co již víme, jediný rozdíl je v pojmenování. Místo toho, aby se phablet jmenoval Hongmi 2, bude se jmenovat Xiaomi Redmi Note (není tak těžké si tipnout, odkud přišla inspirace).

650x363xxiaomi-hongmi-2-tenaa.jpg.pagespeed.ic.IahkODXpeG

Nejsme si úplně jistí, jestli zařízení bude obsahovat stylus, ale při pohledu na certifikační obrázky, by se dalo předpokládat, že slot pro stylus není vidět. Dá se také spekulovat, že podobně jako Redmi (Hongmi), i Redmi Note bude cílit spíše na jiné než čínské trhy.

Jaká bude cena zatím nevíme. Čínští rezidenti mohou začít předobjednávat 19. března/marca ve dvacet hodin místního času a to prostřednictvím aplikace Qzone .

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.