Ohodnoťte článek

Jedna z nejpopulárnějších alternativních romek, MIUI, začíná novou cestu díky nové podpoře pro tablety.

Přestože jsme věřili, že prvním tabletem s MIUI bude přímo tablet Xiaomi, Xiaomi nikdy žádný tablet nevydalo, přestože se objevili nějaké uniklé obrázky tabletu. Díky této iniciativě si budeme moci vychutnat výborné MIUI i na přístrojích s větším displejem.

718x607x111.png.pagespeed.ic.M7TNhW3MBH

MIUI pro Nexus 7 (2013) zatím pro verzi v WiFi, je teď ke stažení přímo na stránkách MIUI, velikost souboru je 278Mb. Ti, kteří by chtěli na svém Nexusu 7 MIUI používat, nechť se kouknou na fórum, kde se daným tématem komunita zabývá. Co je ale dobré vědět je, že kompletně celé UI není jen roztažená dosavadní verze, ale kompletně předělané pro potřeby tabletu. Šéf Xiaomi, Lei Jun, by se také rád spojil s jinými výrobci hardwaru, pokud by si příli mít systém MIUI předinstalovaný.

Přestože možná MIUI nevypadá není nejkrásnější, co se vzhledu týče, jeho schopnosti a možnosti úpravy prostředí v hlavní roli s tématy, z něj dělají opravdu lukrativní nabídku.

[ zdroj ]

 

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.