Minirecenze JiaYu S2

Tento článek není původní, jedná se o překlad práce našich čínských kolegů.

JiaYu S2 baterie

Začněme s baterií, která má 2000mAh a podle mnoha čtenářů jde o slabé místo telefonu. Někteří z nich uvedli, že by se rádi vzdali 6mm tenkého těla, výměnou za prostor pro větší a silnější baterii. Po dni používání však musím říci, že životnost baterie je zatraceně dobrá. Můj den s JiaYu S2 začal v 6:30. Od té doby neustále běželo 3G i WiFi, udělal jsem spoustu fotografií, prohlížel web, spustil několik testů, vystavil telefon hernímu zatížení a ještě večer jej použil pro pobavení svého syna. Nyní je sedm hodin večer a baterie Jiayu S2 má stále 23% . To vůbec není špatné!

JiaYu S2 displej

650x433xDSC_0871.png.pagespeed.ic.ULqKwOlwCR

Displej Jiayu S2 je ohromující. Má jedny z nejlepších pozorovacích úhlů ze všech telefonů, co jsem kdy testoval (včetně těch nejdražších na trhu) a jeho jas lze vytáhnout na hodně vysokou úroveň. Dnes, když slunce svítí a používám telefon venku, nemám s nejvíc nastaveným jasem vůbec problémy s prohlížením webu apod. Nejsilnější jas samozřejmě dost užírá baterku a tak po většinu dne je jas na méně než polovinu naprosto dostačující.

JiaYu S2 fotoaparát

Musím říci, že zadní 13 megapixelový fotoaparát na Jiayu S2 je slabým článkem telefonu. Je pomalý a fotografie za nízkého osvětlení jsou zrnité. iNew V3 má rozhodně výkonnější fotoaparát. Kontaktoval jsem Jiayu, kteří mi zapůjčili tento předprodukční model, a tam mě ujistili, že je v něm použit finální hardware, ale ještě ne konečná verze RAM a že mohu očekávat velké zlepšení.

JiaYu S2 Benchmarky

Uvedené video ukazuje telefon v testech AnTuTu, AnTuTu X, Nenamark a Quadrant. Potvrdilo se, že Jiayu S2 patří mezi špičku modelů s 2GB RAM a 32 GB vnitřní paměti.

a zde jsou jednotlivé výsledky:

  • Antutu: 26,807
  • Antutu X: 25,993
  • Quadrant: 14,997
  • Nenamark: 49.0fps

JiaYu S2 Gaming Test

Opět jsem nahrál video Jiayu S2, tentokrát při hraní Real Drift. Stejně jako jsme viděli u všech ostatních osmijádrových telefonů MediaTek i Jiayu S2 zvládá hru superplynule, ale bojuje s 3D intrem a animacemi.

JiaYu S2 ve zkratce

Hned ze začátku jsem JiaYu S2 ohromen. Životnost baterie je lepší, než se očekávalo, displej je nádherný, výkon je očekávaně dobrý a výrobní kvalita úžasná. Doufám, že zadní kamera projde s novější ROMkou proměnou k lepšímu, jinak zůstane opravdu slabým článkem.

O čem jsem se zatím nezmínil (GPS, přední fotoaparát atd.), to najdete v úplné recenzi Jiayu S2 chystané v nejbližších dnech. Také zde brzy zveřejníme vzorky fotek dělaných v různých světelných podmínkách.

Co si zatím myslíte o Jiayu S2? Mohl by to být váš nový telefon?

[zdroj]

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.