Pět dní před oficiálním uvedením telefonu jsme získali detailní fotky Oppo Find 7.

Find 7 je v současné době jedním z nejočekávanějších smartphonů. Již jsme na něj viděli oficiální upoutávky, rendry, fotky telefonu z dálky a třeba i detailní foto zadní fialové strany telefonu, ale tyto uniklé fotografie poskytují zatím nejlepší pohled na stěžejní telefon od Oppo.

Podle zpráv, které máme, je na obrázcích pravděpodobně verze FHD Oppo Find 7. Proslýchá se, že telefon má procesor Qualcomm Snapdragon MSM8974AB, 2GB RAM, 16 GB vnitřní paměti a 5 megapixelovou přední VGA kameru. Podrobnosti o zadním fotoaparátu nebyly potvrzeny a tak stále nevíme, jestli bude mít Find 7 očekávanou 50 megapixelovou jednotku nebo ne.

700x393xOppo-Find-7-leaked-photo-2.png.pagespeed.ic.WQNdlcvh9U

Při pohledu na fotky Find 7 není nic, co by nás opravdu udeřilo do oka. Dole na pravé straně lze rozeznat malý stříbrný spínač, který odemkne zadní panel (funkce podobná Meizu MX3).

700x393xOppo-Find-7-leaked-photo-3.png.pagespeed.ic.gSTQd3DuUB

Přední strana telefonu je pro Oppo typická a není na pohled příliš vzdálená některým cenově dostupnějším telefonům výrobce.

700x375xOppo-Find-7-leaked-photo-4.png.pagespeed.ic.gwAtPqfSPD

Na bílých zádech tohoto modelu je hlavní fotoaparát, duální LED blesk a velký externí reproduktor, nahoře vidíme 3,5 mm jack pro sluchátka.

Toto je tedy FHD verze Oppo Find 7. Mají pro nás Oppo nějaká překvapení s 2560 x 1440 verzí telefonu? Jste taky zvědaví?

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.