JiaYu S2 bylo ve vývoji od loňského léta. Přístroj těží za všech znalostí a zkušeností JiaYu, kteří dokáží vyrábět vysoce kvalitní MediaTek telefony s tenkým tělem a obecně přístroje velmi pohodlné do ruky. S2 také uplatňuje zkušenosti, které JiaYu nasbírali při vývoji kovového těla G5 a může se tak pochlubit vlastní konstrukcí z nerezové oceli.

JiaYu S2 galerie

Naše verze Jiayu S2 je předprodukční vzorek a zatím si nejsme jistí, jestli to je model s 1 GB nebo 2 GB RAM. Co víme je, že OGS dislej je 5-palcový 1920 x 1080 s nádhernými úhly pohledu, zadní foťák je 13 megapixelový střelec Panasonic a Sony poskytli objektiv pro přední 8 megapixel.

650x433xDSC_0870.png.pagespeed.ic.wWG_ZMf74w

Jak uvidíte na videu níže, 6mm tenké tělo je vyrobeno z nerezové oceli a bílého plastu. Na boku je prostor pro dual micro SIM a JiaYu schovali 3,5 mm konektor pod malý kryt z nerezové oceli, který se dá použít také pro odstranění SIM. Hezké!

JiaYu S2 první dojmy

650x433xDSC_0871.png.pagespeed.ic.ULqKwOlwCR

 

První dojmy jsou velmi velmi dobré. Dobře vybavený telefon je perfektně zkonstruován a budu ho spokojeně používat jako primární, dokud se mi nevrátí mé Meizu (a možná i po té, co bude MX3 zpět). Šestimilimetrové tělo je příjemné do ruky, ale nejpůsobivější je celková malá šířka telefonu. S displejem 5 palců je JiaYu S2 jen o několik milimetrů širší než můj 4,3-palcový Xiaomi MI2.

650x433xDSC_0877.png.pagespeed.ic.aOhKH-_rZM

Už jsem si stihl telefon nastavit a instalovat všechny své oblíbené aplikace a testování je v plném proudu. V průběhu příštích dnů zde najdete další bližší info o JiaYu S2.

[zdroj]