Je pravdou, že dobré věci mají své napodobeniny, a je také pravdou, že i napodobeniny mohou stát za to. Toto prokazuje výrobce klonů mobilů, goophone, a možná se to povede i výrobci Vifocal.

 

Vifocal je výrobce čínských kopií telefonů s vlastní továrnou i webovými stránkami, na kterých sděluje, jak jsou cenově konkurenceschopní při použití stejného hardwaru jako konkurence. Prvním odelem tohoto nováčka je Vifocal V8800, klon Note 3ky s osmijádrovým procesorem, 5,5 palcovým displejem a 13 megapixelovým fotoaparátem.

 

Specifikace nejsou na stejné úrovni jako u zmiňovaného GooPhone N3, ale při cenovce jen 169,99 dolarů, se jedná o dosud cenově nejdostupnější osmijádrový dual sim na trhu. Rozlišení displeje je 960x 540 pixelů, uvnitř je 1GB RAM, 8 GB ROM s podporou Sd karet, OTG, kontrola gesty, přední fotoaparát s 5 megapixely a WCDMA 850/2100MHz.

 

Při Vifocal V8800 je na počátku další chystaný klon, jenž bude kopírovat Samsung Galaxy S5. Bude se zřejmě jmenovat Vifocal S5 a bude stát 189,99 dolarů. Další novinky později.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.