Vyjasnily se některé podrobnosti týkající se Jiayu G2F s WCDMA, společnost JiaYu potvrzuje specifikace tohoto modelu.

JiaYu přišli se skvělou zprávou, když tento týden potvrdili extranízkou cenu modelu JiaYu G2F (v Číně bude stát 80 dolarů). Navíc se v polovině března chystá vydání ​​WCDMA verze tohoto levného a velmi povedeného telefonu. Když se ovšem společnost zmínila o změnách parametrů displeje, způsobila trochu zmatek. My máme konkrétní informace.

JiaYu nás již kontaktovali dříve, aby potvrdili, že displej modelu WCDMA bude ve skutečnosti trochu jiný, než má TD-SCDMA verze. Velikost 4,3 palce zůstává nezměněna, mění se však rozlišení a typ displeje. JiaYu potvrdili, že displej WCDMA verze G2F bude mít nižší rozlišení 854 x 480, a jako důvod této změny uvádí na mezinárodním telefonu použití OGS panelu. V JiaYu jsou přesvědčeni, že OGS panel, který je tenčí a zlepšuje pohledové úhly, je celkově lepší, než displej s rozlišením 1280 x 720 na modelu určeném pouze pro Čínu.

DSC_0796.png,qresize=634,P2C634.pagespeed.ce.J9AuLBDd6U

 

 

Zbytek specifikací JiaYu G2F zůstává stejný u obou modelů, WCDMA podpora na novém telefonu bude pro frekvence 850/2100mHz. Připomeňme si tedy, že oba druhy displejů jsou chráněny Corning Gorilla Glass 2, telefony mají 2 megapixelový přední fotoaparát a 8 megapixel zadní, 1 GB RAM, 4 GB vnitřní paměti a 1,3GHz čtyřjádrový čipset MT6582. G2F podporuje dual sim.

Jakmile půjde JiaYu G2F do prodeje, přinesemedalší podrobnosti.

Co si myslíte o změně rozlišení displeje? Dá se souhlasit s tvrzením JiaYu, že OGS panel dokáže vynahradit nižší rozlišení?

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.